Jaga oma vikerkaart!

Tere õhtust Eestimaa!

Suvi on vaikselt saabumas ja seetõttu on Teile pakkuda välja tegevus, millega sisustada oma suve esimesed nädalad. On aeg leida üles oma vikerkaared ja need särama panna!

Saabuva suve auks on plaanis välja anda järjekordne pildijada EP avaloole “Vikerkaar vihmaveeämbris”! Loodetavasti olete kursis RMf555-e viimase EP-ga “365,25” ja möödunud kuude jooksul ilmunud pildijadadega “Suvetsiid” ja “Lumetsiid”. (Kui ka ei ole, siis on võimalik ennast kurssi viia läbi eelnevate postituste.)

Kõik, mida te tegema peate, on haarama kätte kirjutus- ja/või joonistusvahendid või foto-/videokaamera ja jäädvustama kõike, mis toob vikerkaare teie vihmaveeämbrisse! Oodatud on nii pildid, videod, maalid, luuletused kui kõik muu, mis on võimalik pildijadasse kokku panna. Stiililisi ega mahulisi piiranguid ei ole, video kokkupanekul tehtavad muudatused arutatakse autoritega võimalusel läbi.

Selleks, et anda oma panus vikerkaarte pildijadasse, tuleb teil oma teos(ed) koos lühikirjeldusega, milles peitub teose vikerkaarelisus, saata e-mailile: mcrmf555@yahoo.com või postitada RMf555-e FB lehele. Vajadusel on võimalik kutsuda e-maili teel mind ka appi teost jäädvustama.

Inimeste saamahimu arvesse võttes, on mõeldud ka tublide kaasautorite peale. Igaüks, kes annab pildijada valmimisse oma panuse, saab ära märgitud ka video juures nii youtube’is kui kõikides teistes kanalites. Soovi korral võin ka lisada lingi autori teistele töödele vms. Lisaks on kõigil osavõtjail võimalus võita “365,25” EP.

Tähtajaks 15. juuni!

Tänan tähelepanu eest ja nüüd kõik oma vikerkaari jäädvustama!!!!

Daun.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: