Suvemuusika kokkuvõte

Tere taas!

Ongi juba 24 tundi eelmisest postitusest möödunud, seega on aeg täiendada oma blogi ja lisada nüüd ka muusika-alane kokkuvõte suvest. Valged ööd meid ahvatlesid ja kutsusid kaasa sellised lood:

Avril Lavigne – Smile
 

Katy Perry – E.T.

MID – No

Britney Spears – Till The World Ends

Seether – Country Song

Linkin Park – Iridescent

The Sounds – Better Off Dead

Owl City – Alligator Sky

LCMDF – Future Me

My Chemical Romance – Planetary (GO!)

Siinkohal soovitaks kohe ära LCMDF-i rohke kuulamise seni kuni veel ilusaid ilmasid jagub, kuna suvisemat suvelaulu pole minu kõrvad varem kuulnud (lisaks on nad ka laivis head). Õnnelikud võivad olla kõik MCR-i fännid, sest nende singlid on nagu pidu peo järel – positiivsust õhkav muusika oligi suvele enim omane. Sellest ka Avril Lavigne’i õnnestunud singlivalik looga “Smile”. Ka maailmalõpu teema on endiselt aktuaalne Britney ja Owl City nägemustes, rääkimata siis veel Transformerite helijäljest “Iridescent”.

Mida suvi veel pakkus? Esiteks ohtralt comebacke. Üle aastate ilmusid albumid bändidel nagu Limp Bizkit, Red Hot Chili Peppers ning Blink182 ja Evanescence ilmutasid uued singlid. Lisaks ilmusid albumid Eestit peagi väisaval Kaiser Chiefs’il ja Eestis korduvalt külastanud Instrumenti’l. Endiselt rokkisid nii lavadel kui raadiotes Sunrise Avenue ja Dagö. Lady GaGa sai valmis oma esimese kuulatava singliga viimaselt albumilt – “The Edge Of Glory” ja Rihanna samal ajal oma albumi ainsate mittekuulatavatega.

Minu enimkuulatud lood olid My Chemical Romance’i ja MIIP’i esitatud palad, kui uskuda mu telefoni muusikahaldurit. Sinna sekka muidugi ka Britney Spearsi “Inside Out”.

Aga mis ma rohkem ikka jutustan, kuulake/vaadake neid kümmet lugu ja nautige veel viimaseid suve “ametlikke” nädalaid.

D

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: