See on skill mees, see on skill!

Tere õhtust kõiksugu inimesed.

Umbes kuu aega tagasi ilmus Eesti ühel suurimal räppartistil Genka esimene korralik EP-mõõtu album. Ja olekski paslik vaadata üle, kuidas “Oleg Kosjugini lugu EP” välja kukkunud on.

Otsekohesus on asi, mida tuleb mainida ja mis annab lugudele palju juurde. Sest kui on teada, et see naine on lits, sest ta põlved on marraskil, siis nii see ongi ja pole mõtet vaielda. Ja pole mõtet tõde häbeneda. Ja kui Tarmo oli rookie, Tarmo oli toores, siis on ta põhjusega Venezuelas vangis. Pole midagi teho.

Meeldivaim lugu on vist eestlaste ponnistustest soome kukeseene turul rääkiv “Kukeseen”. Pool-soomekeelne laul on särtsakalt päevakohane tervele kõik-eestlased-Soome-ehitajaks teemale. Juba selle loo pärast tasub raisata arvuti kettaruumi, sest tõsi ta on – seda plaati ei saa osta, vaid saab täiesti tasuta ja legaalselt alla tirida plaadifirma Legendaarne kodukalt. Soovitan – palju Teil ikka originaal mussi arvutis on? Lisaks saate infi ja lüürika ka kaasa – hip-hopi puhul väga vajalik nänn.

Biite on meisterdanud Eesti räpiklassik Cool D, mistõttu on biidid väga vanakooli räpi meeleolus, samas kõlab tänapäeva räpi vahele isegi värskendavalt, kuigi ma muidu vanakooli stuffi ei naudi. Kuna lüürika on ka suht vanakooli räpiteemadel – narko ja geto jne, siis sobib kõik nagu valatult. Polegi midagi lisada, sest tuimalt meeldivad biidid ei anna neist pikalt rääkida.

Ega siin polegi midagi rääkida, sest EP on piisavalt lühike, et mu postituse lugemise ajaga terve asi ise läbi kuulata! Lugude headusest räägib ka see, et isegi loole “Marraskil” on tehtud oma juutuubi kanal, kus on ainult antud lugu, mis minu meelest on EP parim lugu nii biidi kui lüürilise õigsuse koha pealt! Tegelikkuses pidi kohe lisanduma ka viimane lugu, kuid seda pole siiani valmis saadud, loodame, et see lisandub ka lähitulevikus!

Nautige ka kindlasti Genka imelisi häälekompositsioone – teist nii mitmekülgse vokaaliga räppalbumit on raske leida 😉

Nüüd aga tirima, sest see, mida te kuulete, on puhas skill!

http://www.legendaarne.ee/failid/Genka_Oleg_Kosjugini_lugu_EP_(2011).zip

Meeldivaid elamusi,
Daun

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: