Sest on…

… Reede..
Kas õuduste lõpp või lõputu õudus?
Kui võtta möödunud töö-/koolinädal (sõltuvalt inimesest), siis muidugi õuduste lõpp.
Kui aga vaadata nädala jooksul kuhjunud koduseid toimetusi, erinevaid planeeritud üritusi ja kokkusaamisi ja ettevalmistusi tulevaks nädalaks, siis võib öelda, et tegelikult nädalavahetuse töömaht on päeva kohta suurem kui nädala sees. Ja kõik hakkab pihta juba reede õhtul. Vahet pole kas sõpradega välja minnes või kodus koristades.
Isegi kui Sa terve nädalavahetuse maha magad puhkamise eesmärgil, siis on see äraraisatud aeg, sest sellisel juhul oled sa tööl/koolis produktiivsem kui nendeväliselt ja seega on sinu elu keskpunkt suunatud liiga intensiivselt edasijõudmistele, mitte aga lõõgastumisele.
Seega kas hinnata reedet sellepärast, et siis hakkab nädala kõige produktiivsem aeg, millest üle poole pole elus edasijõudmisega seotud või sellepärast, et siis saab puhates olla üleüldiselt ebaproduktiivne? Kumbki variant ei kõla minu jaoks ahvatlevalt, seega pigem suhtun reedesse, kui tavalisse nädalapäeva..

Ja kui juba kõik päevad on tavalised nädalapäevad, milledel on lihtsalt viis korda ühed ja kaks päeva teised kohustused, siis võib seda laiendada kuudele – kõik kuud on sarnased, päevade arv veidi varieerub ja kühveldatava lume maht on suvekuudel tsipa väiksem, aga muu on sama – elu läheb edasi.. Ja nii ka aastad.. Kümnendid.. Sajandid…

Ja seda kõike sellepärast, et on reede… reede…

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: