Lõpulaul..

Yo

Pärast aastat ja kaheksat kuud “puhkust” olen jälle valmis saamas ühte muusikalist kogumikku. Seekord on see eestikeelse nimega “Lahkumise harmoonia” ning sedapuhku jääb see rmf555-le viimaseks üllitiseks. Nüüd teengi väikese taustainfo ülevaate mis miks kuidas.

RMf alustas teismelise sooloprojektina aastal 2004, siis salvestasin umbes 5 demolugu, mis saatuse tahtel kadusid koos arvuti kõvakettaga napid kuu aega hiljem. Siiski ei andnud alla ning tollaste Error Reporti bändikaaslaste toel ja venna illegaalsete progedega sain asja lõpuks jooksma 2005 suvel ning siis ilmus ka 7looline demo EP. Erilist arengut ilmutamata, kuid ERiga Rock Cafe laval esinenuna julgesin siiski avaldada vaid 5 koopiaga duubelalbumi “Fake Truth” aasta 2006 lõpus.

Edasi läks asi veel hullumeelsemaks, kui 2007 aastal tegin põhimõtteliselt 3 kuuga valmis järjekordse duubelalbumi “Psychotic Insanity” ja sedapuhku rikastasin seda ka videomaterjalidega. Siis tekkis ka esimene mõte tekitada taustabänd, kuid selle teostus jooksis kiiresti liiva, kuna kadusid nii sisu kui proovikas. Ühe hea loo siiski kirjutasime, aga selle kaevan võibolla pensionipõlves välja.

Pärast seda hakkas esimene puhkus rmfi lühikese ajaloo jooksul. Lihtsalt polnud jõudu midagi kiirelt kokku klopsida, seega ilmus 2008 vaid väike remix EP ning ülejäänud aja vorpisin nii kuidas tuju tuli uut stuffi. Sellepärast ilmuski LIOR pärast üle kahe aasta kestnud kirjutus-salvestusprotsessi. 2010 oli üldse ilus aasta, mis päädis kontsertiga Lelles ning koheselt järgnenud 365,25-tsükliga. Pärast suuri tegusid hakkasin nostalgitsema ning uue albumi üks plaat sisaldabki vaid 10 aastat vanu lugusid. Juhhui!

Kes aga sellest jutust välja ei lugenud, miks siis ikkagi rmf lõpetab siis ausalt öeldes isegi mina ei saanud aru. Põhimõtteliselt on asi selles, et 8 tegutsemisaasta järel on asi ringiga tagasi alguses ja enne kui ma järjekordsele tiirule lähen, astun ma parem maha. Asi on paljuski ennast ammendanud ning motivatsioon on küll olemas, kuid üksinda iga aasta plaadijagu Kalevi stiilis kräppi toota võtab mind hingetuks. Edaspidi teen ma midagi muud ja kuidagi teisiti, eks me näe.

FB lehekülg annab mulle 1+6 fänni, seega vabandan nende kuue ees, kuid luban Teil kõigil rmfi vaimu edasi kanda endas ja teistes. See ei ole lõpp – see on uus ja ilusam algus.

Musid,
Dawn

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: