#23

Hei.

Teen väikse kokkuvõtte muusikast, mida soovitan ka kõikidele teistele. Ja üritan sama teha edaspidi vähemalt üle nädala korra (kui õnnestub…).

Hetke parim laul

Avril Lavigne – Here’s To Never Growing Up

Uut plaati valmistav Kanada neiu laskis hiljuti välja oma uue materjali esimese singli. “Here’s To Never Growing Up” on ehtne suvine sing-along ja omab kõiki elemente, mis teevad ühest tavalisest laulust väga kaasakiskuva popploo. Lugu pole ära rikkunud isegi mitte Avril’i peigmees Chad Kroeger, kes abistab Avril’il teha uus plaat vähemalt sama hea kui kõik Nickelback’i albumid. Loodetavasti suurest armastusest hoolimata säilitab Avril siiski ka isikupära ja teeb lahedaid poppunkdisko lugusid ka nagu ennemuiste. “HTNGU” sisaldab parajas koguses vanakooli “Complicated” touch’i, nii et lootused uue plaadi osas on küllaltki kõrged!

 

Hetke kuulatuim laul

Bring Me The Horizon – Sleepwalking

Kuni kevadel ilmunud albumini “Sempiternal” polnud ma kunagi BMTH’it kuulanud. Lisaks olin ma just uhkustamas kõigile, et olen hakanud vähem metalit kuulama. Järsku avastasin ennast kuulamas 3 ringi järjest tervet metalcore oopust ja seda kõike tänu singliloole “Sleepwalking”. Lugu on plaadi üks parimaid ning olenemata karjuvast muusikast tekitab mõnusaid külmavärinaid ka unes jalutades. Lisaks on loo video väga über ja soovitan kõigile vaadata!

 

Hetke kuulatuim album

Silversun Pickups – Neck of the Woods

Väga lahe veidi ambientne elektrooniline rokkmuusika on leidnud tee minu südamesse. Mõnus nii taustaks kui süvenemiseks ning muidugi ideaalne lüürikaline ja muusikaline kompositsioon, millega on meeletult vaeva nähtud. Võib öelda, et tegu on ühe albumiga, mida tõesti julgen soovitada KÕIGILE! Sest siin pole midagi, mis oleks kellegi jaoks liiga raju või liiga soft, kõik on kuldsel keskteel ja samas piisavalt eksperimenteeriv ja huvitav.

Nostalgia moment

Staind – Chapter V

See on album, mille abil õppisin tundma Staind’i ja nautima vihmaseid ilmasid. Staind’i melanhoolia; nukruse ja viha piiril mänglevad meloodiad ning rohked depressiivselt positiivsed lüürilised sõnumid on põhjused, miks see album on mulle alati hinge läinud. Ja kõik see kokku meenutabki vihmaseid ilmasid. Antud plaati meenutasin ka sel kevadel ühel vähestest vihmapäevadest rattaga sõitma minnes ja seda plaati sõidu ajal klappidest kuulates.

Hetkel kõik, varsti jälle!

Dawn

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: