#37

Hei.

Mis siis muusikailmas uut ja vana..

Hetke parim laul

Flyleaf – Something Better

Jah, Flyleaf vahetas eelmise aasta lõpus lauljat. Ja tõesti Lacey Sturm oli asendamatu isiksus ja võimatult ägeda häälega. Aga erinevalt paljudest “fännidest” ei hakanud ma bändi kohe maha kandma, vaid nautisin nende vanemat loomingut seni kuni võimalik. Nüüd lasti uue laulja Kristen May tutvustamiseks välja EP “Who We Are”. EP-l olev uus lugu “Something Better” on väga hea kaasakiskuv rokklugu ning ei saaks midagi öelda, et laulja vahetusega oleks bänd sära kaotanud. Lisaks teeb singliloos kaasa P.O.D. laulja, kes lisab loole catchy‘t tunnetust juurde.
Rääkides EP-st, siis ülejäänud lood on vanade lugude live-salvestused uue lauljaga ja peab tunnistama, et live’s väga vahet ei teegi. Isegi kohati on May parem, sest on vähemintensiivne. Aga see on juba i täpi närimine..

 

Hetke kuulatuim laul

Biffy Clyro – Spanish Radio

Endiselt on Biffy Clyro täiesti moes ja nende viimase albumi mitme hea loo seast on põhiliselt tee minu südamesse leidnud just “Sounds Like Balloons” ja “Spanish Radio”. Lihtsalt – armastagem teineteist!

 

Hetke kuulatuim album

Walk Off The Earth – R.E.V.O.

Ligi kaks aastat tagasi levis internetis kulutulena video sellest, kuidas on võimalik viiekesi ühte kitarri mängida ja laulda samal ajal. Looks oli Gotye “Somebody That I Used To Know” ja esitajaks Walk Off The Earth. Ja pole kahtlustki, et Gotye versioon loost oli halvem! Nüüd on aga küllalt vett merre voolanud ja üks hetk avastasin, et ma pole siiani WOTE lugusid eriti kuulanud, Internet andis teada, et tegelikult on neil juba pool aastat tagasi ilmunud album, mis on täis väga head ja kaasakiskuvat chillimuusikat. Soovitan kõigile, sest see on mahe, mõnus ja lõbus!

 

 

Dawn

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: