#50

Hei.

Vahelduseks ülevaade asjadest, mis mind hetkel enim köidavad.

Hetke parim laul

Avril Lavigne – Let Me Go

Avril on vahepeal maha saanud uue kauamängivaga. Sellest vast kirjutan kunagi ka pikemalt. Hetkel aga võib öelda, et üks vähestest ballaadidest elu-ever, mis on hästi tehtud, on Avril’i ja tema abikaasa/koostööpartneri Chad Kroeger’i duett “Let Me Go”. Ja imekspandavalt kõlab täpselt nii nagu peab – ehk Avril feat. Nickelback..

 

Hetke kuulatuim laul

Katy Perry – Roar

Katy Perry eelmine album “Teenage Dream” oli otsast lõpuni väga tugev pop-album. Võiks öelda, et isegi üks maailma parimaid. Seda kinnitasid ka viis Billboard Hot100 esikoha väärilist lugu, mis olid kaugeltki mitte kõige paremad lood albumil. Sellise suurejoonelise sissejuhatuse taustal tunnistan, et veidi hirmuga olen hiljuti ilmunud värskest plaadist “Prism” eemale hoidnud. Lihtsalt kardan, et võibolla pole enam nii hea. Kahtlusi on muidugi julgelt hajutanud esimene singel “Roar”, mis on puhtatõuline pop-lugu parimal võimalikul moel.

 

Hetke kuulatuim album

Fall Out Boy – Save Rock And Roll

Põhimõtteliselt üks parimaid roki albumeid sel aastal. Ise polegi kunagi Fall Out Boy’d väga kuulanud, oleks teadnud, et nad nii ägedaid asju teha oskavad, oleks neid varemgi kuulanud. Et plaadist paremat aimu saada, siis tasub videosid muidugi järjest vaadata – kontseptsioon siis selline, et iga loo video jutustab loo roki päästmisest apokalüpsises (vms), videod on põnevad ja nii juba seitse osa järjest. Esimene osa, plaadi esiksingel ja ühtlasi ka üks parimaid laule on see:

 

Nostalgia moment

Taking Back Sunday – Tell All Your Friends

Selle albumini jõudsin esimest korda vast aastal 2005. Eriti lugudeni “Cute Without The ‘E’ (Cut From The Team)” ja “You’re So Last Summer”. Albumil on häid lugusid teisigi ja võib öelda, et selle albumiga sain omal ajal lõplikult emopungi fänniks. Mõni nädal tagasi tuli nostalgitsemise tuju ja hakkasin seda ja sellele järgnevaid Taking Back Sunday albumeid kuulama. Paigutasin need uhkelt enda mobiiltelefoni ja kuulasin ja kuulasin ja kuulasin. Ja nagu juhuse tahtel avastasin paar päeva hiljem selle albumi Osta.ee-s müügil olevat. Egas midagi, võtsin ligi, sest tegu tõesti hea plaadiga. Ja nüüd ma ikka kuulan ja kuulan ja kuulan.. Hea topeltvokaal, kiired kidrarifid ja igapäevane suheteiroonia – mida veel tahta.. “I got the mic and you got the moshpit!”

 

Dawn

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: